10 червня 2022, 08:06

Bloomberg озвучив дві країни, які виступають проти членства України у ЄС

Данія та Нідерланди виступають проти надання Україні статусу кандидата на вступ до Євросоюзу.

Bloomberg озвучив дві країни, які виступають проти членства України у ЄС

Напередодні міністр Ольга Стефанишина заявляла, що одразу три країни з ЄС налаштовані скептично щодо надання Україні статусу кандидата. А журналістам Bloomberg вдалося з'ясувати, що це за країни.

Учора, 9 червня, у статті у Bloomberg з'явилася інформація, що Нідерланди та Данія проти членства України у Союзі.

Так, за даними джерела, представники Данії впевнені, що Україна ще не відповідає багатьом критеріям, пов'язаним зі стабільністю головних інституцій, які дають верховенство права, демократії, захищають права людини та національні меншини.

Представники Данії заявили, що Україні ще необхідно попрацювати над покращенням законодавчої та інституційної бази.

У Данії не впевнені, що Україна вже зараз готова взяти на себе всі зобов'язання щодо членства в ЄС, створивши ефективну ринкову економіку та бути конкурентоспроможною на загальному європейському ринку.

Про претензії Нідерландів нічого не відомо.

Журналісти Bloomberg повідомили, що, за підсумками рейтингу Transparency International, у 2021 році Україна посіла 122-е місце серед 180 країн світу.

Більшість країн ЄС дали добро на заявку України, включаючи Італію. Відомо, що Польща, Литва й Ірландія хочуть, щоб усі країни ЄС дали однозначний результат щодо членства України у Євросоюзі.

Напередодні Ольга Стефанишина заявила, що одразу три країни Євросоюзу налаштовані проти того, щоб Україні надали статус кандидата у ЄС.

Не виключено, що вже наступного тижня, 17 червня, Єврокомісія розгляне заявки України, Грузії та Молдови на членство у ЄС.

Раніше ми повідомляли, що 5 травня у Варшаві зібралися члени ЄС, щоби дати старт "донорській програмі" допомоги для України.

Нагадаємо, до 6-го пакету санкцій від ЄС увійшло й ембарго на російську нафту. До кінця 2023 року ЄС відмовиться від 90% нафти, що раніше закуповувалася у РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини