8 червня 2022, 14:46

Меркель розповіла, куди спрямована ненависть Путіна та про що він мріє

Ангела Меркель, яка у минулому обіймала посаду канцлера Німеччини, назвала військовий напад на Україну Російською Федерацією "великою помилкою".

Меркель розповіла, куди спрямована ненависть Путіна та про що він мріє

Німецький політик дала перше велике інтерв'ю після своєї відставки журналісту Der Spiegel, у якому розповіла, про що мріє військовий злочинець Володимир Путін і яка його головна мета: йому заважає спокійно жити розвинена та незалежна Європа.

"Ненависть Путіна, його ворожість спрямовані проти західної демократичної моделі. Він хоче знищити Європейський союз", - вважає Меркель.

Вона пояснює, що президент РФ бачить у ньому перший щабель до НАТО. Саме цей Блок керівник Кремля вважає своїм основним ворогом.

Також Меркель наголосила, що криваве вторгнення в Україну - велика помилка, яку неможливо виправдати. За її словами, Захід не виклався на 100% для того, щоб запобігти цьому нападу.

Нагадаємо, іноземна журналістка, яка ледве вціліла після обстрілу російськими військами Донеччини, попередила НАТО. Вона упевнена, що диктатор "Путін не зупиниться".

Раніше полковник ФСБ Росії у відставці Геннадій Гудков висловив свою думку щодо майбутнього кремлівського режиму. "У Путіна немає стратегії", - вважає російський опозиційний політик і бізнесмен.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини