8 червня 2022, 08:08

Ізраїль не хоче допомагати Україні через побоювання Росії

Уряд Ізраїлю знову відмовчується щодо надання Україні військової допомоги.

Ізраїль не хоче допомагати Україні через побоювання Росії

Напередодні посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук заявив, що, поки РФ вбиває українських солдатів, Ізраїль вирішив залишитися у "комфортній для себе зоні".

Вчора, 7 червня, видання The Jerusalem Post випустило велику статтю про Україну та Корнійчука.

В інтерв'ю посол був обурений тим фактом, що на сьогоднішній день Ізраїль поставив в Україну лише 10% раніше обіцяних касок. Більше того, українські захисники, які втратили на війні кінцівки, так і не отримали запрошення, аби підібрати собі протези.

Напередодні Київ озвучив інформацію про готовність придбати у Ізраїлі систему "Залізний купол", а також можливість передати з Німеччини в Україну протитанкову систему Spike SR.

Корнійчук заявив, що Вашингтон був не проти того, щоб Берлін передав Києву протитанкові ракети, проте Ізраїль відповів відмовою. 

Ще Ізраїль відмовився підписувати з Україною договір про постачання ПТРК Spike. При цьому аналогічну установку вже продали членам НАТО та 18 країнам ЄС.

Посол України вкотре наголосив, що його країні просто потрібний "Залізний купол", щоб врятувати мирних жителів України від обстрілів з боку російської армії.

На сьогоднішній день Ізраїль підтримує Україну виключно у рамках гуманітарної допомоги. Уряд країни боїться, що, розпочавши передачу Україні зброї, вони спровокують у Кремлі "початок роздратування" та виведення всіх військ із Сирії.

Після скандалу з промовою Лаврова про Гітлера та його єврейське коріння уряд Ізраїлю заявив про готовність підтримати Україну у військовому плані. Однак пізніше Путін вибачився, и про військову допомогу в Ізраїлі забули.

Раніше ми повідомляли, що після своїх висловів на адресу Ізраїля Лавров знайшов нову жертву в особі Франції. Він заявив, що Париж винний в "українському неонацизмі".

Нагадаємо, під час одного із концертів в Ізраїлі Максим Галкін заявив про готовність залишитися у цій країні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини