24 травня 2022, 11:21

ЗМІ: "Постійно пише записки Путіну", – у Молдові затримано експрезидента Додона, його підозрюють у державній зраді

Експрезидента Молдови Ігоря Додона підозрюють в отриманні великого хабара під час президентського терміну.

ЗМІ: "Постійно пише записки Путіну", – у Молдові затримано експрезидента Додона, його підозрюють у державній зраді

Колишнього президента Молдови Ігоря Додона затримали на 72 години за підозрою у державній зраді. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на заяву молдавської прокуратури.

Журналістам вдалося з'ясувати, що спецслужби Молдови спільно зі слідчими Антикорупційної прокуратури проводять обшуки у будинку Додона, а також в інших об'єктах нерухомості. Його підозрюють у цілій серії особливо тяжких злочинів, включаючи корупцію, незаконне збагачення та державну зраду.

Тиждень тому, 18 травня, Генпрокуратура країни порушила кримінальну справу проти колишнього президента, якого підозрюють в отриманні хабара від місцевого олігарха Володимира Плахотнюка. Молдавські прокурори порушили справу на підставі відео, знятого у 2019 році.

На кадрах, що потрапили у Мережу, Плахотнюк намагається передати Додону, на той момент чинному президенту, чорний пакет. Додон до нього не торкався, але сказав: "Знову Ви з кульком", - і попросив передати якомусь "Кості". За даними TV-8, експрезидент каже, що "постійно пише записки Путіну".

Раніше президент Франції, коментуючи напружену ситуацію у невизнаному Придністров'ї, зробив заяву про загрозу поширення війни, що розв'язана Росією, за межі України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини