12 травня 2022, 12:09

Американська розвідка передає дані ЗСУ оперативно, але є два обмеження

Американці передають ЗСУ всю інформацію про місцезнаходження російських військ в Україні у режимі реального часу.

Американська розвідка передає дані ЗСУ оперативно, але є два обмеження

Вашингтон передає Києву всю необхідну інформацію про російські війська в Україні, включаючи дані розвідки та супутникові знімки.

Інформацію про передачу даних розвідки підтвердили в Україні, повідомляє ресурс The Washington Post.

Джерело повідомляє, що українська сторона дуже задоволена даними розвідки та супутникових знімків. Вони допомагають ЗСУ завдавати точних ударів по ворожіх цілях.

Американська сторона має лише обмежений контроль над тим, як ЗСУ використовуют на практиці дані розвідки.

У Вашингтоні розробили новий алгоритм передачі розвідки, щоб уникнути загострення ситуації між США та РФ.

Американські розвідники не можуть ділитися з Києвом інформацією, яка дозволить ЗСУ ліквідувати в Україні російських міністрів чи найвищий генералітет. Як приклад: заборона передавати інформацію про начальника Генштабу РФ або голову Міноборони Росії.

Друга заборона стосується лише тієї інформації, яку Київ може використати для завдання серії ударів по цілях за межами своєї країни.

Ще американські розвідники не передаватимуть Україні так звану "цільову інформацію". Це коли розвідка не буде ділитися інформацією про місцезнаходження того чи іншого російського генерала, а також брати участь у завдання удару з цієї мети.

Проте Вашингтон без проблем поділитися інформацією про командний пункт ворога, де часто можуть перебувати офіцери, включаючи генералів.

Раніше американські ЗМІ повідомляли на початку травня, що за допомогою розвідданих США ЗСУ вдалося ліквідувати 12 російських генералів.

Нагадаємо, британська розвідка повідомила про те, що у планах Кремля все ще є пункт відрізання України від Чорного моря.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини