28 квітня 2022, 08:22

”Війна в Україні – наша війна”, – Британія висловила свою позицію, анонсувавши нову допомогу ЗСУ

На думку голови МЗС Британії Ліз Трасс, Україна має вигнати російські війська з усієї своєї території, включаючи Крим.

”Війна в Україні – наша війна”, – Британія висловила свою позицію, анонсувавши нову допомогу ЗСУ

Вчора, 27 квітня, голова МЗС Британії Ліз Трасс виступила на великодньому бенкеті з промовою на адресу України та РФ. За її словами, окупаційні війська мають бути вигнані з всієї української території, включаючи Крим. Лондон готовий у цьому допомогти Києву, надавши танки, літаки й інше наступальне озброєння.

Трасс вперше дуже чітко окреслила позицію Британії щодо війни РФ та України. Донедавна у Лондоні говорили лише про те, що путінське вторгнення зазнало провалу, інформує "Український Діалог" із посиланням на BBC.

За словами Трасс, Захід має вже зараз зробити все можливе, щоб агресія РФ більше не повторилася. Для цього необхідно збільшити фінансування на оборонну промисловість і витіснити РФ із західних ринків.

Великобританія й інші країни Заходу зобов'язані допомогти у військовому плані не лише Україні, а й Молдові з Грузією. Трасс згадала і Фінляндію зі Швецією, які просяться у НАТО та яких необхідно туди прийняти якнайшвидше.

"Війна в Україні – це наша війна", – заявила міністр. Вона закликає британський уряд розпочати постачання в Україну літаків, танків та інших видів наступального озброєння.

Захід має позбавити Путіна можливості оголосити про свою перемогу в Україні. Якщо Кремль здолає Київ, це буде трагедія для всіх європейських країн.

У Британії закликають готуватися до затяжної війни. Водночас Трасс закликає подвоїти військову підтримку Україні.

Вчора, 27 квітня, глава РФ знову пригрозив наслідками західним країнам, які активно надають допомогу Україні у війні проти Росії.

Раніше ми повідомляли, що США почали постачати в Україну першу партію гаубиць М777. Напередодні у Мережі з'явилися кадри вантажу з авіабази США у Каліфорнії.

Нагадаємо, 27 квітня бійці 53-ї ОМБр завдали артилерійського удару по групі окупантів на Донбасі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини