22 квітня 2022, 08:29

Українські військовослужбовці прибули до Британії: у Джонсона озвучили мету візиту

Невелика група українських військовослужбовців перебуває у Британії, щоб пройти курс навчання з експлуатації бронемашини Mastiff.

Українські військовослужбовці прибули до Британії: у Джонсона озвучили мету візиту

Відомо, що британський уряд передає Україні 120 бронемашин Mastiff, які без проблем можна використати для розвідки. Щоб навчитися ними управляти, до Великої Британії прибула невелика група українських військовослужбовців.

Сьогодні, 22 квітня, представник Бориса Джонсона підтвердив, що українські військовослужбовці почали проходити курс підготовки у квітні, повідомляє "Український Діалог" із посиланням на Reuters.

Також представник британського прем'єра дав зрозуміти, що у майбутньому Київ отримає ще одну партію озброєння, для якого також потрібно пройти курс навчання.

У Лондоні підкреслили, що передача Україні зброї не є ескалацією, а ось дії злочинного режиму Путіна – справжня ескалація.

Борис Джонсон від початку війни в Україні постійно тримає руку на пульсі подій. Він потоваришував із Зеленським і часто телефонує йому. Нещодавно прем'єр-міністр Британії особисто відвідав Київ у період війни.

На початку квітня українська делегація була у Солсбері, де британці продемонстрували зразки зброї для передачі ЗСУ. З 2014 року британські інструктори постійно тренують українських військовослужбовців.

З початку війни в Україні Лондон почав постачати ЗСУ зброю.

На території Польщі британські й американські інструктори навчають українських військовослужбовців користуватися як зенітними установками, так і гаубицями, які передадуть Україні найближчим часом.

Додамо, 19 квітня британські ЗМІ повідомили про те, що Джонсон готовий надати ЗСУ бронемашини Stormer HVM, озброєні ракетами Starstreak.

Нагадаємо, Лондон готовий надати Україні протикорабельні ракети Brimstone. Вивчається можливість встановлення їх на наземний транспорт, тому що британці використовували їх на літаках.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал: https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини