24 березня 2022, 07:46

У США створено команду, яка розглядає різні сценарії нападу Путіна на інші країни

У Вашингтоні створено "Команда тигрів", яка розробляє можливі сценарії нападу РФ не лише на Україну, а й на інші країни.

У США створено команду, яка розглядає різні сценарії нападу Путіна на інші країни

У США побоюються, якщо Путін зазнає невдачі в Україні, то глава Кремля може на цьому не зупинитися, саме тому і створено "Команда тигрів", яка опрацьовуватиме можливі сценарії Москви щодо вторгнення в інші країни.

Також "Тигри" детально вивчатимуть можливість застосування Путіним хімічної, біологічної або ядерної зброї, інформує видання New York Times.

Журналісти виклали у Мережу статтю, посилаючись на трьох високопосадовців у Білому домі. "Тигри" розглядають і таку можливість як атака РФ на конвої від НАТО, які перевозитимуть Україні військову допомогу.

Найголовніше питання на порядку денному – де ж ця "червона лінія", яка дозволить вступити у війну і країнам Альянсу. Раніше президент США не раз говорив про те, що не хоче прямої конфронтації з РФ, оскільки може розпочатися Третя світова війна.

Ці й не лише питання обговорюватимуться на засіданні НАТО вже сьогодні, 24 березня.

Напередодні Єнс Столтенберг вперше заговорив про те, якщо Путін застосує в Україні зброю масового ураження, то наслідки будуть і для країн НАТО.

Головне питання у тому – чи розглядати цей сценарій як прямий напад на Альянс.

Багато експертів сходяться на думці, що будь-яке застосування ядерної зброї знімає з НАТО обмеження. Ще місяць тому цей варіант ніхто не розглядав серйозно. Однак після провалу планів Путіна щодо України країни НАТО повернулися до розгляду цього питання.

Багато хто впевнений, що Путін не захоче виглядати переможеним у війні проти України й тому зважиться на застосування ядерної зброї.

Раніше ми повідомляли, що 24 лютого Путін планував захопити Київ лише за три дні. Проте вже місяць столиця України відбиває атаки окупантів.

Нагадаємо, російські олігархи розглядають можливість усунути Путіна від влади силовим методом.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини