22 березня 2022, 12:13

Лукашенко обдурив Путіна щодо України: Геращенко поділився деталями

У Москві Лукашенко запевняв Путіна, що розпочне наступ на Україну не пізніше 21 березня.

Лукашенко обдурив Путіна щодо України: Геращенко поділився деталями

Під час свого візиту до Москви білоруський диктатор присягався главі Кремля, що готовий розпочати наступ на Україну до 21 березня. Саме тому наприкінці минулого тижня з Києва було евакуйовано все білоруське посольство.

21 березня було вчора, а білоруських солдатів в Україні немає, що призвело до сказу Путіна. Таку думку озвучив Антон Геращенко на своїй сторінці у Telegram-каналі.

Геращенко впевнений, що Путін поставив завдання перед Лукашенком наступати на Львів із боку Волині. Головне завдання – перерізати всі шляхи до ЄС, через які Захід постачає Україні зброю у війні проти РФ.

Путін почав вимагати від Лукашенка негайного введення військ в Україну після того, як американський Конгрес схвалив чергову військову допомогу Україні на суму 13,6 млрд доларів. Вона включає і постачання 9 тисяч комплексів Javelin.

Глава Кремля вже розглядає варіант насильницького повалення білоруського диктатора за допомогою російських спецслужб і своїх агентів у КДБ РБ.

Геращенко підкреслив, що на сьогодні Україна поки що зацікавлена у Лукашенку, який не віддає наказу своїй армії про вторгнення у країну.

Самопроголошений глава Білорусі добре обізнаний із планами Путіна та готує чистку у своїх спецслужбах.

Раніше ми повідомляли, що українська розвідка побачила активність у лавах білоруської армії, яка перебуває на кордоні з Україною. Не виключено, що Лукашенко прийняв рішення про вторгнення.

Нагадаємо, білоруський диктатор запропонував Україні назавжди відмовитися від ядерної зброї та ніколи не загрожувати Росії.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми  СИЛА!

❗️ Патреон  https://www.patreon.com/Ukraine365

❗️ Paypal  поштою [email protected]

❗️ Карта банку  5168742727446407 (гривня)

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини