19 березня 2022, 17:42

Джонсон назвав дві наступні цілі Росії у разі поразки України

Путін не зупинятиметься в Україні, якщо досягне перемоги у цій країні, заявили в уряді Великобританії.

Джонсон назвав дві наступні цілі Росії у разі поразки України

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон сумнівається, що президент країни-агресора Російської Федерації Володимир Путін зупиниться в Україні, якщо зуміє здобути перемогу у війні проти цієї країни.

Таку думку голова британського уряду озвучив, виступаючи на з'їзді Консервативної партії.

Прем'єр припустив, що наступними цілями для Кремля можуть стати такі країни, як Грузія та Молдова. На думку Джонсона, такий сценарій означатиме настання ери залякування регіону від Балтійського до Чорного морів, а також Європи.

Крім того, потенційний успіх Путіна може стати сигналом для інших лідерів автократичних режимів, які також здатні розпочати агресію щодо своїх сусідів.

При цьому прем'єр-міністр Сполученого Королівства вважає, що Путін припустився катастрофічної помилки, коли прийняв рішення про вторгнення в Україну.

Раніше секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Литва стане жертвою путінського режиму, якщо Росії вдасться перемогти в Україні. Потенційними цілями Кремля також є Латвія, Естонія та Польща. Чиновник розкритикував поведінку членів НАТО, які сподіваються, що війна омине їх стороною.

Нагадаємо, у Росії пригрозили Боснії та Герцеговині "українським сценарієм", якщо ця країна захоче вступити до НАТО.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини