22 лютого 2022, 10:38

Daily Mail про рішення Путіна щодо Донбасу та санкції з боку Заходу

Путін вкотре порушив норми міжнародного права, фактично вкравши в України ще один шматок.

Daily Mail про рішення Путіна щодо Донбасу та санкції з боку Заходу

21 лютого президент Росії підписав указ про визнання Росією "ДНР" і "ЛНР". Таким чином Путін вкотре порушив усі норми міжнародного права, а заразом підірвав територіальну цілісність сусідньої держави.

Журналісти британського видання Daily Mail також здивовані заявами Путіна про те, що Київ нібито готує військові дії проти Росії. Це справді смішно з огляду на "дисбаланс збройних сил" між Україною та Росією.

Журналісти обурені й тим фактом, що Путін постійно дорікає українській владі корупцією та при цьому сам є власником чотирьох яхт і палацу вартістю 1 млрд фунтів стерлінгів.

Путін просто намагається покарати країну, яка хоче вирватися із "радянської тіні". Президент Росії хоче захистити себе та "друзів-злодіїв" від свого ж народу.

Журналісти закликають Захід ввести санкції проти "жорстокого головоріза", який хоче "розірвати" Україну, готуючи свою армію для вторгнення у чужу країну.

Путін не лише підписав указ про визнання "ДНР" і "ЛНР", а і ввів на Донбас свої війська під виглядом "миротворців".

Раніше ми повідомляли, що 22 лютого о 04:00 відбулося термінове засідання Ради безпеки ООН щодо українського питання та рішення Путіна про визнання "ДНР" і "ЛНР".

Нагадаємо, у Держдумі Росії закликали ратифікувати договір про визнання "ДНР" і "ЛНР", але у межах Донецької та Луганської областей.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини