19 лютого 2022, 17:31

"Росія втратить все", – Джонсон застеріг Путіна від війни проти України

Прем'єр-міністр Великобританії погрожував Росії наслідками за можливу ескалацію ситуації в Україні.

"Росія втратить все", – Джонсон застеріг Путіна від війни проти України

Російська Федерація "втратить все", якщо зважиться на військове вторгнення в Україну. Наслідки російського вторгнення відчує весь світ.

З такою заявою виступив прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон під час промови на Мюнхенській конференції з безпеки.

За словами голови британського уряду, у разі нападу Росії на Україну колективний Захід введе жорсткі санкції проти Москви, зокрема обмежувальні заходи будуть застосовані до компаній, державних установ та окремих фізичних осіб. Завдання західних держав – не дозволити Росії шантажувати цивілізований світ, наголосив прем'єр.

Джонсон зазначив, що те, що сьогодні відбувається поблизу кордонів України, є результатом загроз, які російська сторона створила для Північноатлантичного альянсу. У зв'язку з цим союзникам необхідно готуватися до затяжної кризи та деструктивних дій з боку РФ.

Раніше Джонсон, перебуваючи у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі, записав відео попередження для президента Росії Володимира Путіна, у якому нагадав Кремлю про наслідки можливого нападу на Україну.

До цього прем'єр-міністр Великобританії попередив матерів російських солдатів про великі людські втрати, яких зазнає Росія у разі вторгнення в Україну.

Своєю чергою у Міноборони Великобританії показали мапу можливого наступу на Україну. Згідно з цими даними, вторгнення може відбуватися у два етапи.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини