8 лютого 2022, 11:38

Парламент Японії ухвалив резолюцію щодо України

Нижня палата парламенту Японії ухвалила резолюцію щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України.

Парламент Японії ухвалив резолюцію щодо України

Сьогодні, 8 лютого, у Японії депутати нижньої палати парламенту ухвалили резолюцію, у якій висловлюють повну солідарність Україні та її народу. У Токіо стурбовані ситуацією у країні та сподіваються на стабілізацію.

У резолюції парламентарі закликають усі країни, які зацікавлені у знятті напруженості навколо України, приєднатися до допомоги на дипломатичному рівні, інформує Kyodo News.

У резолюції сказано, що Японія виступає проти вирішення будь-яких конфліктних ситуацій.

Резолюцію було прийнято на тлі ескалації напруженості між Росією та Заходом із нагоди зосередження російської армії на кордоні з Україною.

Нижня палата закликає уряд Японії використовувати всі ресурси, щоб знизити напруженість навколо України. Також у документі сказано, що Японія повністю підтримує Україну у її цілісності.

Токіо й надалі співпрацюватиме з країнами G7, щоб сприяти миру та стабільності в Україні.

Наприкінці січня 2022 року голова японського уряду Фуміо Кісіда у ході онлайн-спілкування з президентом США дав зрозуміти, що у Токіо готові запровадити санкції проти Росії, якщо Путін віддасть наказ про вторгнення в Україну.

Раніше парламент Польщі та Грузії вже прийняв резолюцію на підтримку України.

Ще на початку лютого прем'єр-міністр Японії заявив про повну готовність запровадити санкції щодо Росії, якщо вона наважиться атакувати Україну.

Нагадаємо, один із популярних у Японії телеканалів прибув до Слов'янська, щоб зняти сюжет про нацгвардійців і жителів міста.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини