7 лютого 2022, 19:06

Переговори Путіна та Макрона у Кремлі розпочалися з вимоги Франції

Ввечері 7 лютого президенти Росії та Франції Володимир Путін та Еммануель Макрон розпочали переговори у Кремлі.

Переговори Путіна та Макрона у Кремлі розпочалися з вимоги Франції

Сьогодні глави РФ і Франції Володимир Путін та Еммануель Макрон вперше за два роки проводять особисті переговори у Москві. У Кремлі обговорюють українське питання та загрозу європейській безпеці.

Зустріч розпочав господар Кремля. У спілкуванні на "ти" він визнав, що між політиками накопичилося багато питань, які потрібно обговорювати у прямому форматі.

"Бачу, скільки зусиль Макрон докладає для вирішення внутрішньоукраїнської кризи (у Кремлі продовжують наполягати на тому, що на Донбасі нібито триває громадянська війна – ред.), інших проблем безпеки, радий можливості обговорити ідеї щодо цього особисто", – заявив Путін.

Макрон у відповідь заявив про те, що Європа перебуває у критичній ситуації та це непокоїть світову спільноту, пише "Ви слухали Маяк".

"Необхідно, щоб у питанні безпеки всі повелися відповідально, діалог необхідний", – озвучив вимогу Макрон.

Як зазначає ТГ-канал "Пул N3", який висвітлює події Кремля, Путін нагадав Макрону, що він не перший президент Франції, який намагається вирішити українську проблему: "Знаю, що у тебе є свої міркування щодо цього. Дуже радий можливості зустрітися та в особистому форматі все це обговорити".

Як повідомлялося раніше, у січні Макрон закликав протистояти газовому шантажу Кремля та покінчити з нафтовою залежністю від РФ.

Окрім цього, глава Франції був стурбований ситуацією біля українських кордонів і збирався провести телефонні переговори з президентом РФ.

А Путін був незадоволений відмовою Заходу виконувати його вимогу та скаржився на це французькому колезі.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини