7 лютого 2022, 07:57

Голова МЗС Британії перед зустріччю з Лавровим звинуватила Росію у брехні

Дипломат Ліз Трасс перед візитом до Москви дала оцінку останнім публікаціям про можливе вторгнення РФ до України.

Голова МЗС Британії перед зустріччю з Лавровим звинуватила Росію у брехні

Заяви Росії про те, що вона не планує вторгнення в Україну, є неправдивими.

Таку думку у неділю, 6 лютого, висловила голова Міністерства закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс, інформує Діалог.UA з посиланням на її сторінку у Twitter.

У Москві навмисне применшують свої реальні настрої, це доводить напруженість біля російсько-українського кордону. Дипломат ретвітнула статтю газети The Washington Post про те, що російські війська, які знаходяться біля кордону України, досягли рівня 70% від необхідного для повномасштабного вторгнення.

"Дії Росії показують, що її заяви про відсутність планів вторгнення є неправдивими. Ми та наші союзники єдині у підтримці України та у нашій рішучості "підвищити ціну" для Росії, якщо вони вдадуться до подальших дій", – пише голова британської дипломатії з цього приводу.

За її словами, РФ веде підривну діяльність щодо України, і це є доведеним фактом.

Зазначається, що цього тижня Трасс вирушить до Москви, щоб зустрітися з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим і знайти дипломатичне вирішення кризи.

Нагадаємо, газета The Washington Post повідомила, що адміністрація президента США планує оприлюднити дані американської розвідки, які свідчать про підготовку Росією інсценування атаки на Донбасі, відповідальність за яку буде покладено на українську армію. Передбачається, що цю провокацію Москва має намір використати для повномасштабного вторгнення в Україну.

Раніше повідомлялося, що Росія розширила військове нарощування поблизу кордонів України шляхом постачання крові й інших медичних матеріалів для допомоги пораненим. Це є головним сигналом завершального етапу підготовки військ РФ до бойових дій.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини