4 лютого 2022, 16:28

Путін заснув під час виходу збірної України на відкритті Олімпіади у Пекіні

Режисери трансляції відкриття Олімпійських ігор у Пекіні сфокусували увагу на президенті Росії під час виходу збірної України.

Путін заснув під час виходу збірної України на відкритті Олімпіади у Пекіні

Напружені відносини між Україною та Росією та загроза повномасштабного російського вторгнення на українську територію мало не тема номер один у світових ЗМІ останнім часом. Про неї говорять не лише у політичних і дипломатичних колах, але, як виявилося, і у спортивних.

Режисери, які здійснювали пряму трансляцію церемонії відкриття XXIV зимових Олімпійських ігор у Пекіні, під час виходу збірної України демонстративно перевели камери на президента Росії Володимира Путіна, який на той час перебував на трибунах.

Така режисерська гра не є чимось дивовижним і навряд чи привернула б до себе велику увагу, якби не сам Путін, який під час проходу українських атлетів стадіоном "заснув". Камери зафільмували господаря Кремля із заплющеними очима, що моментально породило аналогію з експрезидентом та експрем'єром Росії, а нині заступником голови Ради безпеки РФ Дмитром Медведєвим, який заснув на відкритті Олімпіади – у Сочі.

Тим часом коментатори американського телеканалу NBC супроводжували вихід збірної України розповіддю про сотні тисяч російських солдатів, зосереджених на сьогодні біля українських кордонів.

Зазначимо, Путін – один із небагатьох світових лідерів, який вирішив відвідати Олімпіаду у Пекіні. Ряд західних урядів, включаючи США, Велику Британію й Австралію, оголосили Іграм у столиці Китаю дипломатичний бойкот. Ще низка лідерів відхилила запрошення китайської сторони, пославшись на складну епідеміологічну обстановку.

Раніше повідомлялося, що численний почет президента РФ Володимира Путіна не зміг поїхати разом із ним на відкриття Олімпіади до Пекіна. Склад російської делегації скоротили до 6 осіб через коронавірусні обмеження. До нього, зокрема, не зміг увійти голова "Газпрому" Олексій Міллер.

Нагадаємо, у Держдепі США не вважають, що Олімпіада у Пекіні вплине на плани Путіна щодо України. У відомстві впевнені: президент РФ прийматиме рішення про потенційний напад на Україну з огляду на свої оцінки.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини