27 січня 2022, 11:49

Попов хоче спілкуватися з українськими депутатами, але при цьому уникає Гончаренка

Пропагандистський російський журналіст Євген Попов знову відмовився спілкуватися з нардепом ВРУ Олексієм Гончаренком.

Попов хоче спілкуватися з українськими депутатами, але при цьому уникає Гончаренка

Вчора, 26 січня, український депутат Гончаренко був у прямому етері на одному з російських телеканалів, де обговорювалося питання оскарження повноважень російської делегації у ПАРЄ. Спочатку журналіст вийшов на зв'язок із Поповим, а потім і з Гончаренком.

Сьогодні, 27 січня, депутат від "ЄС" на своїй сторінці у Telegram-каналі виклав відео та пост про дискусію на телеканалі RTVI, інформує "Український Діалог".

Український депутат висловив жаль, що російський журналіст і депутат Держдуми РФ Попов завжди хоче поспілкуватися з депутатами ВРУ, але при цьому постійно уникає цього спілкування. Гончаренко заявив, що спочатку Попов відмовився спілкуватися з ним на телеканалі "Дощ", тепер на RTVI.

Попов заявив, що Москві та Києву є що обговорити у ПАРЄ, а не уникати зустрічі. Проте Гончаренко заперечив, що у Росії немає Парламенту, а є якась "нотаріальна контора", яка штампує все те, що їй надсилають із Кремля. Саме тому немає сенсу спілкуватися та щось обговорювати ані з Поповим, ані з Толстим. У Росії спілкуватися потрібно лише з Путіним. Разом із тим і з ним говорити та домовлятися про щось складно, оскільки він є "Гітлером 21 століття".

Журналіст RTVI заявив, що Росія все одно не змінить своєї позиції з принципових питань, таких як належність Криму, отруєння Навального чи гомосексуалізм.

Україна заперечила повноваження російської делегації, оскільки говорити з ними нема про що. Російські депутати самі нічого не вирішують, а якщо це так, то їм немає місця у ПАРЄ.

Насамкінець Гончаренко заявив, що якщо Путін віддасть наказ про вторгнення в Україну, то на заваді його армії стануть мільйони простих українців.

Раніше ми повідомляли, що Гончаренко висміяв Толстого, який із трьох спроб не зміг набрати потрібну кількість голосів для посади віцеспікера ПАРЄ.

Нагадаємо, що на виборах до Держдуми Росії Попову вдалося трохи випередити свого переслідувача комуніста Лобанова.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини