10 січня 2022, 10:53

Лукашенко назвав наступну країну, де можливі акції протестів

Самопроголошений президент Білорусі Лукашенко заявив, що наступною країною після Казахстану, де плануються "мітинги", стане Узбекистан.

Лукашенко назвав наступну країну, де можливі акції протестів

Сьогодні, 10 січня, відбувся онлайн-саміт голів ОДКБ щодо ситуації у Казахстані. Своє слово вирішив взяти й білоруський диктатор Олександр Лукашенко. Він заявив, що Узбекистан має винести уроки з подій у Казахстані та Киргизстані.

Невизнаний президент Білорусі заявив, що має інформацію про те, нібито "терористи" готують свої "підступні плани" і в Узбекистані. Саме тому уряд країни зобов'язаний терміново винести уроки з подій у Киргизстані та Казахстані, інформує Telegram-канал "Пул первого".

Лукашенко заявив, що охочих "підірвати ситуацію" у Центральній Азії та колишніх республіках СРСР дуже багато. При цьому білоруський диктатор заявив, що наступним на черзі буде Узбекистан.

Навіть не розібравшись у ситуації, Лукашенко заявив, що основний кістяк протестувальників у Казахстані склали "бойовики та терористи". При цьому він заявив, що ще треба розібратися, хто їх підготував і хто направив до Казахстану.

Лукашенко заявив, що на цьому фоні "миротворців" з ОДКБ не можна розглядати як окупантів. Диктатор сказав, що вони туди прийшли не самі, а їх покликало керівництво.

Раніше ми повідомляли, що, на думку президента Казахстану Токаєва, події у країні "терористи" готували не один рік, а виступити проти влади вони зважилися під виглядом мирних демонстрацій.

Нагадаємо, 7 січня у Мінську в одному з храмів Лукашенко закликав Казахстан та Україну приєднатися до єдиної великої союзної держави, куди вже увійшли Росія та Білорусь.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини