10 січня 2022, 09:58

Блінкен вказав на важливий момент на переговорах США та РФ щодо України

Сполучені Штати мають непохитну позицію щодо одного моменту та слідуватимуть їй, незважаючи ні на що.

Блінкен вказав на важливий момент на переговорах США та РФ щодо України

США не мають наміру йти на поводу у Москви щодо територіальної цілісності України на переговорах із РФ. Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен.

Голова Держдепу наголосив, що дипломатичні заходи проводяться не з тією метою, щоб піти на поступки перед загрозою вторгнення Росії в Україну через вісім років після того, як вона окупувала Кримський півострів, повідомляє The New York Times.

Жодних компромісів у цій галузі не буде.

"Йдеться про те, щоб подивитися, чи є у рамках діалогу та дипломатії речі, які обидві сторони, всі сторони можуть зробити для зниження напруженості. Ми робили це у минулому", – сказав Блінкен, описуючи майбутні переговори.

Напередодні у Женеві стартував перший раунд переговорів представників США та Росії. Діалог дипломатів вийшов складним, стверджує заступник міністра іноземних справ Росії Сергій Рябков.

Нагадаємо, напередодні контактів між представниками НАТО та Росії держсекретар США дав інтерв'ю CNN, де назвав одну з цілей президента РФ.

Раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг зробив кілька заяв, описавши коло неприпустимих поступок напередодні переговорів із Росією.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини