7 січня 2022, 13:56

Лукашенко закликав Україну "згадати віру" та висловився за новий союз із чотирма країнами

Лукашенко закликав православний світ повернути Україну до "лона справжньої віри".

Лукашенко закликав Україну "згадати віру" та висловився за новий союз із чотирма країнами

7 січня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав повернути Україну до "справжнього православ'я". Він розкритикував той розкол, який був створений у країні після отримання Томоса та створення ще однієї церкви у країні.

У прес-службі Лукашенка заявили, що у 2020 році Білорусь уникла розколу церкви. При цьому він заявив, що у 2022 році буде повно сюрпризів. Проте особисто він хоче об'єднати зусилля з Росією, Казахстаном і Україною, щоб повернутись до "справжньої віри".

Лукашенко заявив, що нового року мають з'явитися нові державні об'єднання. За його словами, зараз складно таким країнам, як Білорусь, наодинці протистояти зовнішньому світу, саме тому диктатор закликає створити союз із Росією, Казахстаном і Україною.

Лукашенко, підбиваючи підсумки 2021 року, сказав, що у країні живуть не зовсім правильно не лише влада, а й сам народ.

Згадав Лукашенко й події у Казахстані. Він заявив, що у країну було послано "миротворців" згідно з ОДКБ. Диктатор заявив, що проінформував ООН про те, що білоруси допомагатимуть наводити лад, а не брати участь у "бойових діях". У Казахстан була направлена "миротворча" рота у складі 103-ї повітряно-десантної Вітебської бригади.

Нагадав невизнаний президент і про те, що обидві країни пов'язані економікою та партнерством у різних сферах.

Раніше ми повідомляли, що невизнаний президент Білорусі закликав протестувальників у Казахстані стати на коліна перед силовиками та сісти за стіл переговорів із Токаєвим.

Нагадаємо, Лукашенко встиг провести телефонну розмову з Путіним та Токаєвим, щоб обговорити та скоординувати подальші дії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини