7 січня 2022, 09:03

Невзоров про протести у Казахстані: "Токаєв – це зіц-очільник Фунт"

Російський публіцист у своєму стилі прокоментував ситуацію у Республіці Казахстан.

Невзоров про протести у Казахстані: "Токаєв – це зіц-очільник Фунт"

Відомий російський журналіст і публіцист Олександр Невзоров, виступаючи у програмі "Невзоровские среды" на "Эхе Москвы" (випуск від 5 січня 2022 року), прокоментував масові протести, що спалахнули на початку січня у Казахстані.

За його словами, казахстанці не повторили помилок білорусів, а почали висловлювати невдоволення серйозно та жорстко.

"Казахи вирішили, що вистачить. І справа зовсім не у зрідженому газі, як ви розумієте. Справа у назарбаївщині, у порочності системи... Жодних кульок. Ніяких ліхтариків. Відразу по рогах", – наголосив експерт.

З фрагментом передачі, що описується, можна ознайомитися на 5-й хвилині відео:

"Система у них потішна. Уяви собі музей. Але призначає директора музею та визначає вхідні квитки мумія, яка лежить у вітрині третього поверху. Саме такий політичний устрій був у Казахстані.

І ось це втілення совка Назарбаєв і абсолютно сіренький, невиразний, літній пацан Токаєв, якому, з огляду на все, намалювали вибори, це такий зіц-очільник Фунт, – додав Невзоров.

Експерт зазначив, що протестувальники у Казахстані знешкодили понад сотню техніки поліцейських і військових. Також він зауважив, що ситуація, яка відбувається цими днями у Казахстані, безпосередньо стосується і Росії.

"Не випадково їхній бойовий клич не тільки "Шал, кет!" ("Старий, йди!"), але і "Ресей, кет!" ("Росія, йди!"). Вони ж розуміють, де коріння основні, що висмоктали їх сторону брукви", – зазначив Невзоров.

Нагадаємо, у Казахстані після підвищення цін на газ почалися масові простести.

Активісти висунули владі вимоги, що включають зміну режиму, а також відставку президента Токаєва.

Також ми писали, що протестувальники знесли пам'ятник Нурсултану Назарбаєву: було опубліковано відео з місця події, а також фото поваленого монумента.

Останні новини