4 січня 2022, 19:28

У Польщі вигадали, як напевно уникнути проникнення мігрантів із території Білорусі

Польські прикордонники готові кардинально боротися із вторгненням біженців-нелегалів із Білорусі – розкрито їх наміри.

У Польщі вигадали, як напевно уникнути проникнення мігрантів із території Білорусі

Польська прикордонна варта уклала угоди з підрядниками про зведення масштабного загородження на білоруському кордоні. Така стіна пролягатиме на понад 180 км по кордону із сусідньою республікою, інформує польське видання RMF24.

При цьому його висота буде 5,5 м. Будівельники встановлюватимуть стовпи зі сталі, на які розвісять дріт для неможливості подолання перешкоди та переходу через кордон. Крім того, спеціалісти встановлюватимуть на такі перешкоди модернізовані електронні механізми прикордонного контролю: на своєрідній стіні розмістять датчики руху та камери спостереження.

Такий бар'єр на польсько-білоруському кордоні збудують великі польські будівельні компанії. На одному з відрізків кордону збудують дамбу, розділену на кілька ділянок.

Як запевнила польська влада, зведення цієї загородження буде здійснюватися цілодобово у три зміни. Такий паркан із колючим дротом розгорнуть у Підляшші. У Люблінському районі природною перешкодою вважається річка Буг.

Треба сказати, що буквально наприкінці 2021 року з Білорусі намагалися перейти польський кордон майже півсотні нелегалів. Вони мали намір взяти кордон штурмом.

На думку очільника МВС України Дениса Монастирського, саме глава країни-агресора Володимир Путін ініціював міграційну кризу на польсько-білоруському кордоні. Він впевнений, що такі дії з боку Мінська та Москви є частиною гібридного конфлікту.

Нагадаємо, раніше Мінськ звинуватив чеченців у перекиданні мігрантів до кордону Польщі.

На початку грудня у Лукашенка пригрозили Україні "локальним конфліктом" і відкрили військовий форпост біля кордону.

Також на тлі міграційної кризи на білоруському кордоні до Польщі вирушили 140 британських військових інженерів.

Крім цього, десятки російських БТР-82А перекинуто до Білорусі до кордонів Польщі та Литви.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини