23 грудня 2021, 09:46

Країни ООН звернулися до Росії, звинувативши її у фейках і дезінформації

Останнім часом Росія використовує заходи ООН, щоб у черговий раз оприлюднити фальшиві наративи на адресу тієї чи іншої держави.

Країни ООН звернулися до Росії, звинувативши її у фейках і дезінформації

Напередодні одразу 36 країн ООН зробили заяву щодо того, що Росія останнім часом використовує Раду безпеки ООН, щоб видати неправдиву інформацію про ту чи іншу державу.

У заяві зокрема сказано, що нещодавній виступ Росії щодо неприйняття прославлення нацизму був адресований Україні та країнам Балтії, інформує "Укрінформ".

Нещодавнє засідання Ради безпеки ООН Москва використала, щоб у черговий раз переписати історію сусідніх держав, особливо періоду Другої світової війни. З цією метою вони надають іншим членам ООН спотворену інформацію про події 1939-1945 років.

Не виключено, що таким чином Росія хоче вкотре відвернути увагу Заходу від проблем усередині своєї країни, де не дотримуються прав і свобод людини.

Більше того, такий виступ Росія здійснюєна тлі нарощування військової сили на кордоні з Україною. І це виглядає більш ніж цинічно, йдеться у документі.

Статут ООН забороняє використати військову силу проти держав. Члени 36 держав ООН вимагали від Росії припинити дезінформацію та відвести війська від кордону з Україною.

Раніше Дмитро Пєсков знову заявив, що Росія не є учасницею конфлікту на Донеччині. При цьому він вимагає від Києва сісти за стіл переговорів із бойовиками ОРДЛО.

Нагадаємо, під час засідання Міноборони Росії за підсумками 2021 року президент країни заявив, що США мають намір встановити в Україні гіперзвукові ракети, які долетять до Москви за 5 хвилин.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини