21 грудня 2021, 15:56

Столтенберг відповів Росії на вимогу неприйняття України до НАТО

НАТО ніколи не піде на поводу Росії щодо членства України в Альянсі.

Столтенберг відповів Росії на вимогу неприйняття України до НАТО

Генсек НАТО Єнс Столтенберг вкотре дав зрозуміти Кремлю, що тільки Україна вирішує, вступати їй в Альянс або бути поза ним. Таким чином, у НАТО вкотре відповіли Путіну на його слова про "червоні лінії".

Сьогодні, 21 грудня, президент Росії та голова Міноборони в один голос почали заявляти, що включення України, Грузії та Молдови до складу НАТО – це "червоні лінії", яких Москва не потерпить біля своїх кордонів. Генсек НАТО дав Кремлю свою відповідь, інформує Telegram-канал "Раньше всех".

Столтенберг наголосив, що лише Україна приймає рішення щодо вступу до НАТО.

Путін під час свого виступу заявив, що США можуть використати Україну як військову базу, розмістивши на ній гіперзвукову зброю. До того ж глава Росії не виключає, що ЗСУ можуть за допомогою такої зброї повернути собі Крим.

За словами очільника Кремля, США винні у тому, що російська армія перебуває біля кордону з Україною. Пригадав Путін і події у Югославії, Іраку та Сирії, куди армія США прийшла "без запрошення".

У Росії бояться, що гіперзвукові ракети, розміщені в Україні, зможуть долетіти до Москви лише за 5 хвилин.

Раніше ми повідомляли, що західні ЗМІ писали: члени НАТО готові до діалогу з Росією, проте поки що немає єдиного рішення стосовно ситуації щодо "гарантій безпеки".

Нагадаємо, британські ЗМІ стверджують, що Кремль готовий віддати наказ своїм військам атакувати Україну 25 грудня 2021 року.

Також ми повідомляли, що голова Міноборони Росії впевнений: Вашингтон збирається використати Україну, Грузію та Молдову як стартовий майданчик, щоб атакувати РФ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини