16 грудня 2021, 12:18

У день запуску мовлення YouTube назавжди видалив канал RT DE – Симоньян і Захарова обурені

Напередодні у Німеччині запустив мовлення російською пропагандистський телеканал RT DE.

У день запуску мовлення YouTube назавжди видалив канал RT DE – Симоньян і Захарова обурені

15 грудня у Німеччині розпочав мовлення російський пропагандистський телеканал RT DE. Проте менш ніж за добу адміністрація YouTube заблокувала його мовлення.

Главред телеканалу Маргарита Сімоньян виступила з обуренням, вимагаючи терміново заблокувати роботу всіх найбільших німецьких телеканалах у Росії, інформує Readovka.

Раніше адміністрація YouTube вже блокувала чотири ролики про коронавірус і цілий тиждень заборонила публікувати матеріал на сторінці RT DE. А сьогодні, 16 грудня, стало відомо, що канал видалено з YouTube назавжди без права на відновлення.

Напередодні Маргарита Сімоньян анонсувала появу одразу двох студій каналу RT DE у Берліні та Москві. Вона повідомила, що планується транслювати новини, документальні фільми та ток-шоу. Мовлення пропагандистського телеканалу охопило не лише всю Німеччину, а й Австрію зі Швейцарією.

Вчора Сімоньян дуже раділа, що, незважаючи на цілу низку труднощів, канал RT DE почав своє мовлення.

Встигла прокоментувати інцидент із RT DE і Марія Захарова. Офіційний представник МЗС Росії зізналася, що на інше й не очікувала. При цьому вона теж була обурена, що YouTube заблокував російський телеканал першого ж дня офіційного мовлення.

Раніше ми повідомляли, що польські прикордонники затримали одразу двох співробітників російського телеканалу з RT на кордоні, оскільки вони незаконно намагалися туди потрапити.

Нагадаємо, співробітник російського пропагандистського телеканалу RT Пегов попався на фейку, коли заявив, що в'їхав до Придністров'я з Одеси.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини