15 грудня 2021, 14:44

Bloomberg: чотири провідні країни ЄС не хочуть запроваджувати санкції проти Росії

Італія, Іспанія, Франція та Німеччина не хочуть йти на запровадження нових санкцій проти Росії на випадок її вторгнення до України.

Bloomberg: чотири провідні країни ЄС не хочуть запроваджувати санкції проти Росії

Попри той факт, що Росія продовжує нарощувати свої війська на кордоні з Україною, відразу чотири країни ЄС не поспішають запроваджувати нові санкції проти агресора.

Журналісти ресурсу Bloomberg повідомляють, що уряди Німеччини, Франції, Іспанії й Італії не поспішають запроваджувати нові санкції проти Росії на тлі можливого вторгнення Путіна до України.

Дипломати з ЄС зізналися, що уряди згаданих вище країн хочуть спочатку сісти за стіл переговорів із Росією та розв'язати всі конфліктні питання мирним шляхом. До цього моменту вони не будуть ініціаторами запровадження нових болючих економічних санкцій.

Проте багато країн ЄС вважають, що підтримати публічні погрози на адресу Росії ще й економічними санкціями – найкращий спосіб утримати Путіна від посягань на Україну.

Джерело повідомляє, що з такою протидією зіткнулися й у США, коли вирішили скоординувати санкції проти РФ спільно із європейськими партнерами.

Можливо, ці чотири країни все ще не вірять у дані американської розвідки й інформацію про те, що Росія виношує реальні плани щодо вторгнення в Україну.

Питання санкцій стоятиме на порядку денному у Брюсселі під час саміту Східного партнерства, на якому буде присутній і президент України.

Президент України Володимир Зеленський вже перебуває у Брюсселі. У його планах зустріч із представниками ЄС і генсеком НАТО.

Раніше у Конгресі США представники демократів і республіканців готові були розробити нові санкції проти Росії та надати Україні зброю вражаючої дії.

Нагадаємо, у МЗС Росії прокоментували санкції ЄС проти фізичних та юридичних осіб, які безпосередньо пов'язані з ПВК "Вагнер".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини