15 грудня 2021, 13:19

Суд Німеччини ухвалив вирок росіянину у гучній справі про вбивство Хангошвілі

За вбивство у Берліні уродженця Іркутська засуджено до максимального терміну покарання – довічного.

Суд Німеччини ухвалив вирок росіянину у гучній справі про вбивство Хангошвілі

Вищий суд Берліна у середу, 15 грудня, ухвалив остаточний вирок у гучній справі про вбивство громадянина Грузії Зелімхана Хангошвілі. У ньому звинувачується росіянин, ім'я якого не розголошують.

Про це повідомляє ТГ-канал "Український діалог".

Справу розглядали з жовтня 2020 року в умовах підвищених заходів безпеки.

Громадянина Грузії Зелімхана Хангошвілі було вбито у парку Тіргартен у Берліні 23 серпня 2019 року. За версією слідства, росіянин під'їхав до 40-річної жертви на велосипеді та здійснив два постріли у спину, після чого переодягся та спробував позбутися доказів: викинути їх у річку Шпреє. Хангошвілі помер на місці, а підозрюваного було затримано по гарячих слідах.

Німецьке слідство вважає, що "у невідомий момент державні органи центрального уряду РФ дали доручення обвинуваченому ліквідувати громадянина Грузії" чеченського походження, який перебував у ФРН як біженець.

У Росії причетність до вбивства заперечують.

Зазначається, що Хангошвілі воював у Чечні проти Росії з 2000 по 2004 роки, а 2008 року під час війни Росії у Південній Осетії він виступав на боці Грузії.

Нагадаємо, міський суд Праги засудив ще одного найманця, завербованого Росією для війни на Донбасі. Іржі Урбанек (Бегемот) отримав 20 років ув'язнення заочно.

Раніше білоруський найманець Вадим Шевченко, який воював у лавах гібридної армії РФ на Донбасі, відсидів два роки у в'язниці на батьківщині.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини