8 грудня 2021, 15:02

Казахстан все далі від Росії: у Нур-Султані анонсували довгострокову співпрацю зі США

США та Казахстан підписали план військового співробітництва, який розрахований на п'ять років.

Казахстан все далі від Росії: у Нур-Султані анонсували довгострокову співпрацю зі США

Напередодні у Нур-Султані відбулося засідання офіцерів-координаторів Казахстану та США. Головна мета – двостороння співпраця на період із 2023 по 2027 роки. Водночас обговорено проєкт військового співробітництва на наступний рік.

7 грудня у Казахстані представники Міноборони країни спільно з американськими колегами обговорили план військової співпраці на 2022 рік, повідомляє пресслужба Міноборони Казахстану.

Головні пункти співробітництва включають спільне військове навчання; участь у миротворчих місіях; підготовку інженерних, медичних і військових кадрів.

У військовому відомстві Казахстану також заявили, що всі ці пункти буде прописано й у проєкті п'ятирічного співробітництва зі США.

При цьому у відомстві наголосили, що експерти можуть ознайомитися із планами двосторонньої співпраці та внести свої пропозиції.

Раніше ми повідомляли, що уряд Казахстану готовий прийняти нові поправки до мовного закону, які зобов'яжуть робити вказівники та рекламні вивіски виключно рідною мовою.

Нагадаємо, колишній голова Казахстану Назарбаєв заявив, що якщо визнати Крим російським, то тоді доведеться визнати існування незалежних Косово, Абхазії й Осетії.

Також ми повідомляли, що Україна та Казахстан знайшли вихід, як постачати вугілля в обхід російської території.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини