8 грудня 2021, 11:07

У США закликали Білий дім не зупинятися лише на економічних санкціях щодо Росії

Вашингтон повинен запровадити або санкції, які стануть для Росії болючими, або надати Україні нову зброю.

У США закликали Білий дім не зупинятися лише на економічних санкціях щодо Росії

Американський генерал і екскомандувач Об'єднаних сил НАТО у Європі Філіп Брідлав виступає за введення проти Росії дієвих санкцій, які серйозно підірвуть її економіку. Інакше він виступить за надання Україні новітніх зразків зброї.

Вчора, 7 грудня, після переговорів Байдена та Путіна відбувся онлайн-захід між Київським безпековим форумом та Атлантичною радою (Вашингтон).

Американський генерал визнав той факт, що весь цей час Захід запроваджував проти Росії виключно економічні санкції. Однак вони були не такими ефективними та не дали очікуваного ефекту.

Брідлав не проти того, щоб США й надалі вводили проти Росії економічні санкції, однак вони мають бути іншого характеру та боляче вдарити по РФ.

Водночас генерал дав зрозуміти, що Вашингтон має й інші важелі впливу агресію з боку Росії. Якщо санкції знову не зіграють свою роль, то необхідно надати Україні озброєння, яке завдасть Росії істотних збитків.

Брідлав наголосив, що Україні необхідна допомога у ППО та нових ударних дронах.

Раніше Вікторія Нуланд висловила сумніви, що імперські амбіції Путіна зупиняться на Україні.

Нагадаємо, під час переговорного процесу з Путіним президент США наголосив, що не допустить повторення сценарію 2014 року.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини