2 грудня 2021, 19:49

США та ЄС ввели нові санкції проти сина Лукашенка, 12 компаній і держборгу Білорусі

США, ЄС, Великобританія та Канада ввели санкції проти Білорусі у відповідь на міграційну кризу та посягання на права людини.

США та ЄС ввели нові санкції проти сина Лукашенка, 12 компаній і держборгу Білорусі

2 грудня США, Європейський Союз, Великобританія та Канада ввели нові обмеження проти офіційного Мінська через спровоковану міграційну кризу та зазіхання на права людини та репресії.

Як пише Forbes, у списку санкцій опинився старший син Лукашенка Дмитро як близький до режиму чиновник.

У документі Мінфіну США йдеться про три білоруські повітряні судна, пов'язані з підсанкційними компаніями, 20 фізичних осіб і 12 компаній.

Обмеження також торкнулися держборгу Білорусі.

Нагадаємо, Мінськ категорично заперечує причетність до організації міграційної кризи на кордоні з Польщею. Однак у недавньому інтерв'ю Лукашенко визнав, що білоруські прикордонники могли допомагати нелегалам перебиратися на територію Євросоюзу.

Польща також публікувала відео провокаційної поведінки білоруської сторони.

Також Лукашенко висунув ЄС дві умови, після виконання яких він згоден "прибрати" мігрантів із кордонів і припинити "розхитувати" ситуацію.

А 1 грудня самопроголошений президент Білорусі підтвердив чутки про причетність Росії до організації міграційної кризи. З його слів стало зрозуміло, що одними з інтересантів виступали представники Республіки Чечня.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини