23 листопада 2021, 10:29

Лукашенко відповів Заходу щодо своєї легітимності та розповів про Союзну державу

Самопроголошений президент Білорусі заявив: його обирали не в ЄС, а значить йому "начхати", що з приводу легітимності думає Захід.

Лукашенко відповів Заходу щодо своєї легітимності та розповів про Союзну державу

Ще 19 листопада журналісти ВВС записали у Мінську велике інтерв'ю з білоруським диктатором. Напередодні повна версія з'явилася у Мережі. Олександр Лукашенко говорив про свою легітимність, про Союзну державу та мігрантів.

Учора, 22 листопада, у Мережі на каналі ВВС у Youtube було викладено повне інтерв'ю з Лукашенком. Із диктатором спілкувався журналіст Стів Розенберг.

Спілкуючись на тему виборів президента Білорусі у 2020 році та про легітимність, Лукашенко перейшов на грубість. Він заявив, що йому "начхати" на думку ЄС, оскільки його обирали не в Європейському об'єднанні. Лукашенко заявив, що його 25 років ніхто на Заході не визнає президентом, а його країна співпрацює з іншими "величезними країнами".

Щодо майбутньої Союзної держави Лукашенко зауважив, що це буде унітарна країна, але єдиного президента не буде. Головна мета – створити "єдиний потужний союз".

Лукашенко розповів і про міграційну кризу. За його словами, ЄС обіцяв виділити гроші на будівництво тимчасових пунктів пропуску для біженців. Однак через санкції фінансування не було виділено, саме тому Лукашенко вирішив не утримувати біженців на своїй території, а якнайшвидше видворити їх за межі своєї країни. Також, за його словами, він особисто не кликав біженців до Білорусі.

Раніше у розмові з журналістом ВВС Лукашенко заявив, що сяде за стіл переговорів із Тихановською, але після того, як Путін почне спілкуватися з Навальним.

Нагадаємо, Лукашенко запропонував Заходу на закриття кордону з Білоруссю отримувати товари з Китаю та Росії через Донбас.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини