12 листопада 2021, 18:55

Влада Естонії назвала спосіб зупинити Лукашенка

Розвіддані Євросоюзу підтверджують ефективність санкцій проти Білорусі, повідомили в уряді Естонії.

Влада Естонії назвала спосіб зупинити Лукашенка

Санкції Європейського Союзу щодо Білорусі виснажують режим нелегітимного президента Олександра Лукашенка і зрештою можуть призвести до того, що у білоруської влади закінчаться фінансові ресурси, необхідні, в тому числі, для здійснення провокацій на кшталт тих, які зараз спостерігаються на кордоні з Польщею.

Про це заявила прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас у бесіді з журналістами видання Politico.

За словами очільника естонського уряду, ефективність санкційної політики ЄС проти білоруського режиму підтверджується розвідданими.

Прем'єр назвала тривожною ситуацію з мігрантами на білорусько-польському кордоні, а також заявила, що це проблема не лише Варшави, а й країн Балтії.

Нагадаємо, на сьогодні щодо Білорусі діє чотири пакети європейських санкцій, а також розглядається питання щодо запровадження додаткових обмежень за провокування міграційної кризи на кордонах ЄС. П'ятий пакет санкцій, що включає, зокрема, заходи проти державної авіакомпанії "Белавіа", може бути затверджено вже на початку наступного тижня. Крім того, в ЄС обговорюють можливість запровадження санкцій проти Національного аеропорту у Мінську.

Лукашенко тим часом пригрозив перекрити подачу газу, що надходить газопроводом Ямал - Європа, у разі нових санкцій з боку ЄС.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини