5 жовтня 2021, 10:18

Саакашвілі написав зворушливий лист Зеленському, назвавши себе "в'язнем Путіна"

Михайло Саакашвілі захоплюється принциповою позицією Володимира Зеленського щодо захисту України.

Саакашвілі написав зворушливий лист Зеленському, назвавши себе "в'язнем Путіна"

Екс-президент Грузії написав листа главі Української держави у вівторок, 5 жовтня. Про це Діалог.UA повідомляє, посилаючись на сторінку Саакашвілі у Facebook, де він оприлюднив звернення до Зеленському.

Приводом до написання листа було те, що президент України не залишив без уваги його незаконне затримання у Тбілісі.

Саакашвілі зізнався у любові до Грузії, зазначивши, що Україна є для нього другою батьківщиною.

"Я все життя буду пишатися тим, що мав можливість додати свій скромний внесок у  історичні зміни та реформи, які Ви проводите. Оскільки я фактично є особистим в'язнем (президента Росії Володимира - ред.) Путіна, то дуже високо оцінюю Вашу принципову позицію щодо захисту України, всього регіону та всіх в'язнів імперії", - підкреслив Саакашвілі.

Washington Post пише, що повернення Саакашвілі у Грузію може зіграти на руку Москві.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський має намір задіяти всі доступні йому методи для повернення у країну глави виконавчого комітету Національної ради реформ Михайла Саакашвілі, затриманого нещодавно у Тбілісі. Президент нагадав, що він постійно займається питаннями повернення українських громадян додому.

У Тбілісі розраховують на спокійне та мирне врегулювання питань, що виникли у зв'язку з затриманням третього президента Грузії. Відзначається, що стратегічне партнерство між Грузією та Україною не може перебувати у заручниках у Михайла Саакашвілі.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини