Вузол зв'язку ЧФ у Криму розбитий: СБС “Мадяра” застосували НУРСи з дронів
Під час удару по військовій цілі в окупованому Криму Україна запускала ракети з дронів.

Сили безпілотних систем ЗСУ застосовують проти російської армії безпілотники-носії ракет. Таку операцію було зафіксовано в окупованому Криму.
Кадри 17 травня опублікував 1-й окремий центр Сил безпілотних систем ЗСУ, повідомляє Dialog.UA.
Вночі було атаковано вузол стратегічного захищеного зв'язку Чорноморського флоту Росії у населеному пункті Мирний, що у Криму. Це близько 146 км до лінії фронту.
Судячи з опублікованих кадрів, по об'єкту було випущено не менше 12 ракет. Крім того, він ще був атакований безпілотниками-камікадзе. У кадри потрапили сильні вибухи – центр, ймовірно, серйозно пошкоджено.
У СБС наголосили, що удар здійснюється НУРСами. Це авіаційні некеровані ракети, які летять балістичною траєкторією.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що українські дрони навідалися до окупованого Криму: вражені авіабаза Бельбек та об'єкт ЗС РФ на Арабатській стрілці.
Також повідомлялося, що стався один із наймасовіших нальотів БпЛА на Москву та Московську область: уражені нафтозавод, військові підприємства та Шереметьєво.
Останні новини
Накі анонсував "феєричні події", пов'язані з Керченським мостом, закликавши росіян тікати з Криму
23:21Фейкове відео з МАЗом та російськими прапорами: як РФ намагається стравити українців та поляків
22:05Жданов навів докази на користь того, що в Росії все набагато гірше, ніж здається на перший погляд
20:20"Армія зробила, що могла", - Z-блогер Норін заявив, що РФ не переможе і потрібно укладати мир
18:33Прорив із Францією: Україна отримала ліцензії на виробництво ракет SCALP, Aster 30 та бомб AASM
17:45Міністр оборони РФ Білоусов відправив до Донецька "секретний вантаж": ЗСУ дронами підірвали машину
17:43