Генштаб ЗСУ підтвердив успішний удар по нафтобазі на Бєлгородщині, де спалахнула масштабна пожежа
ЗСУ завдали ударів по нафтобазі у Бєлгородській області, де зафіксовано масштабну пожежу, а також по складу МТЗ у Донецькій області.

Українські Сили оборони продовжують системно знижувати наступальні здібності армії РФ. Внаслідок нових ударів уражені об'єкти постачання та палива противника, повідомляє Генштаб ЗСУ.
У ніч на 7 січня українські підрозділи завдали ударів по нафтобазі "Осколнефтеснаб", розташованій біля населеного пункту Котел у Бєлгородській області РФ. Стратегічний об'єкт використовувався для постачання армії окупантів паливом. Після влучень у резервуари на території бази спалахнула масштабна пожежа.
Також, щоб порушити логістику противника, на тимчасово окупованій території Донецької області було вражено склад матеріально-технічного забезпечення підрозділу 20-ї мотострілецької дивізії російських військ. Точні масштаби збитків уточнюються.
За результатами попередніх атак встановлено, що на нафтобазі стратегічного резерву "Темп" у Ярославській області Росії пошкоджено два вертикальні резервуари типу РВС-5000.
Сили оборони України продовжують системні дії, спрямовані на ослаблення наступального та військово-економічного потенціалу російських окупантів, щоб змусити РФ припинити збройну агресію проти України.
Як раніше Dialog.UA повідомляв, Генштаб ЗСУ підтвердив успішні удари по об'єктах у глибокому тилу Росії, включаючи арсенал ГРАУ, нафтобазу та пункти керування військами РФ.
Також, нагадаємо, Генштаб ЗСУ повідомив про результативні удари по Ільському НПЗ у Краснодарському краї, нафтобазі у Татарстані та низку військових об'єктів на тимчасово окупованих територіях Донбасу.
Останні новини
"Укрзалізниця" змінила розклад поїздів з 22 січня: названі причини, доступні квитки та напрямки
14:50
Десантники ЗСУ розгромили колону під Покровськом – в армії РФ нищівні втрати, танки та ББМ спалені