У Генштабі ЗСУ підтвердили поразку Ільського НПЗ і низки "жирних" цілей на ТОТ Донбасу – з'явилося відео

У ніч на 1 січня ЗСУ завдали ударів по Ільському НПЗ у Краснодарському краї, нафтобазі у Татарстані та військових об'єктах на окупованих територіях Донбасу.

У новорічну ніч українські Сили оборони завдали нових ударів по військовій і економічній інфраструктурі держави-агресора, продовжуючи системно позбавляти Росію її ресурсів і можливостей для ведення війни. Основні удари припали на нафтопереробний завод у Краснодарському краї, об'єктах нафтової галузі Татарстану, а також низку ключових позицій на тимчасово окупованих територіях Донецької області. Сили спеціальних операцій опублікували відео.

За даними Генштабу ЗСУ, у ніч проти 1 січня підрозділи української армії провели серію точних атак по важливих об'єктах противника. У Краснодарському краї дрони вразили Ільський НПЗ, де після влучень розгорілася масштабна пожежа. У Татарстані вогневу поразку зазнала установка підготовки нафти "Альметьєвська". Ціль вражена, результати уточнюються.

У тимчасово окупованій частині Донецької області українські Сили оборони також завдали ударів по ряду стратегічних об'єктів ворога:

- у районі Донецька вражений склад зберігання ударних безпілотників Shahed / "Герань";

- біля населеного пункту Шевченко ліквідовано зенітно-ракетний комплекс "Тор-М2";

- в Іловайську загорівся склад паливно-мастильних матеріалів 51-ї армії РФ;

- у районі Авдіївки знищено командно-спостережний пункт штурмового підрозділу 68-го танкового полку 150-ї мотострілецької дивізії.

Удари ЗСУ спрямовані на підрив військового й економічного потенціалу російських окупантів і позбавлення їхньої можливості продовжувати збройні дії проти України.

Сили оборони України наголошують: боротьба продовжується, та кожен новий удар наближає кінець російської агресії.

Як раніше Dialog.UA повідомляв, у новорічну ніч підрозділи Сил оборони України провели успішні операції, вразивши стратегічні нафтові та військові об'єкти як у глибині території Росії, так і на ТОТ.

Також, нагадаємо, Генштаб ЗСУ повідомив, що у 2025 році російська армія зазнала катастрофічних втрат у живій силі та техніці, оскільки українські військові продовжують завдавати нищівних ударів по окупантам.


Автор: Светлана Романенко

Останні новини