ЗС РФ просунулися у Куп'янську Харківської області та заявили про відновлення боїв у райцентрі – ISW
На геолокаційних кадрах можна побачити, що російські загарбники, взявши під контроль частину територій у центрі Куп'янська, просунулися вздовж траси Р-79.

Окупаційна армія Російської Федерації продовжує штурмові дії у Харківській області та досягла локальних успіхів у Куп'янську, це підтверджують OSINT-дослідники з американського Інституту вивчення війни, інформує офіційний електронний ресурс проекту.
В ISW з посиланням на недавні заяви росіян пишуть, що ЗС РФ заявили про поновлення боїв у Куп'янську та про просування у цьому населеному пункті.
За даними аналітиків із США, які працюють з геолокаційними даними, росіяни просунулися вздовж важливої траси Р-79 Куп'янськ - Чугуєв, захопивши при цьому частину територій у центрі самого Куп'янська.
"7 та 8 жовтня 2025 р. ЗС РФ наступали під Куп'янськом, на північ від райцентру біля Західного й у бік населеного пункту Кутьківка, а також на північний схід від райцентру біля Червоного Першого та Кам'янки.
Також росіяни атакували на схід від Куп'янська Харківської області у районі населеного пункту Петропавлівка, а також на південний схід від районного центру у районі Степової Новоселівки та Піщаного", - пишуть OSINT-спостерігачі.
Також автори проекту з посиланням на неназваного російського Z-блогера зазначають, що війська противника відновили міські бої у Куп'янську, хоча до цього тут кілька днів спостерігалося затишшя.
Нагадаємо, Діалог.UA раніше повідомив із посиланням на оглядача Олександра Коваленка про те, що російські окупанти у Куп'янську контролюють дуже важливий об'єкт – будівлю школи.
Також ми писали, що в ISW дали відповідь, чи дійсно росіяни майже захопили Куп'янськ.