12 липня 2025, 23:36

"Рарогу" потрібна допомога – воїни звернулися до українців

Бійці полку "Раріг" звернулися до українців із проханням зібрати 350 тисяч гривень на дрони Mavic – техніку, яка щодня рятує життя та допомагає завдавати точних ударів по ворогові.

"Рарогу" потрібна допомога – воїни звернулися до українців

Воїни 427-го окремого полку безпілотних систем "Раріг" звернулися до читачів Dialog.UA із проханням про підтримку.

Легендарному підрозділу терміново потрібні дрони Mavic, щоб ефективно працювати на передовій. Мета збору – 350 тисяч гривень.

Mavic – це компактні та високоточні дрони, які Сили оборони України широко використовують для аеророзвідки, коригування вогню та нанесення точкових ударів. Ці дрони є незамінними в умовах сучасної війни, особливо для підрозділів, які щодня працюють із ризиком для життя.

427-й окремий полк безпілотних систем "Раріг" - це підрозділ Сухопутних військ України, що спеціалізується на роботі з FPV-дронами, аеророзвідці, патрулюванні та наведенні артилерії за допомогою безпілотників. Підрозділ розпочав свій шлях у квітні 2023 року як рота у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила. Пізніше він виріс у батальйон, а у лютому 2025 року був переформатований у полк.

Назва підрозділу натхненна образом Рарога - міфічного вогняного сокола з давньослов'янських легенд, що виривається з палаючого вихору та несе з собою руйнівну силу. Символ говорить сам за себе: бійці "Рарога" завдають швидких, точних і вогняних ударів.

Полк "Раріг" входить в ініціативу "Лінія дронів". Це об'єднання передових підрозділів, що спеціалізуються на застосуванні безпілотників, серед них: легендарні "Ахіллес", "К-2", "Фенікс", "Птахи Мадяра" й інші. Їхній внесок у стримування російської армії неможливо переоцінити.

Бійці полку "Раріг" щодня виконують завдання, від яких залежить безпека всієї лінії фронту. Нині вони просять про допомогу. І кожен із нас може бути частиною цієї підтримки.

Реквізити для збору:

Приват: 5168752095436237 

Монобанк карта: 4441111121489748 

Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/5o627yum69

Пейпал: [email protected]

Раніше Dialog.UA повідомляв, що бійці ЗСУ на небезпечній ділянці фронту просять термінової допомоги.

Ми також писали, що українські захисники з Авдіївського напрямку просять про допомогу. Яковина та Фірсов оголосили екстрений збір.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини