Ліквідовано щонайменше чотири окупанти: дрон завдав удару по ворогах в Олешках
Учора FPV-дрон завдав удару по окупантам, які прийшли на ринок в Олешках.
Окупаційна влада в особі Володимира Сальдо поспішила заявити про те, що у результаті атаки дрона загинуло 7 "цивільних".
Першим кадри атаки дрона у Мережу виклав паблік Supernova+.
Він наголосив, що у результаті філігранної роботи цивільні не постраждали.
На кадрах можна побачити щонайменше чотирьох осіб у чорній формі, які щось обговорюють. Через деякий час по них завдав прицільний удар хороший дрон. Ніхто не вижив.
За словами Сальдо, нібито було дві атаки дронів, у результаті другої добивали поранених. При цьому гауляйтер повідомив, що всього загинуло 7 людей і ще 20 отримали поранення. Однак по відео цього не скажеш.
Аналітики з Conflict Intelligence Team підкреслив, що міжнародне право дає добро бити по військових, які перебувають у громадському місці, якщо удар буде точним і не зачепить цивільних.
У МЗС РФ "обстріл" ринку в Олешках вже назвали "терактом", звинувативши у всіх бідах ЗСУ. Сальдо вже оголосив у місті 3-денну жалобу, а СК РФ порушив кримінальну справу.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що у ніч на 2 травня безпілотники завдали масованого удару по військових аеродромах Криму.
Нагадаємо, РФ знадобиться понад 100 років, аби повністю окупувати Україну.
Останні новини
Причетний до фінансування армії РФ: СБУ оголосила про підозру екскапітану збірної України з футболу
14:10У Європі готові вжити жорстких заходів після неявки Путіна на переговори з Зеленським – Politico
11:59Агент ФСБ вийшла на зв'язок після затишшя та намагалася відновити диверсії – СБУ запобігла загрозі
11:09Літак F-16 зник з радарів під час відбиття повітряної атаки РФ – командування ПС ЗСУ розкрило деталі
08:28