Взяти під вогневий контроль логістику ЗСУ: на Курщині Кремль посилив свою армію новими підрозділами
У Курській області армія Путіна взяла під свій вогневий контроль наземну лінію постачання ЗСУ.
Російська армія продовжує вести бої на Курщині, намагаючись вибити звідти українські сили. З цією метою задіяні найкращі підрозділи операторів безпілотних систем.
Аналітики з Інституту вивчення війни озвучили ситуацію на Курщині минулої доби.
Один із російських військкорів заявив, що 6 березня ЗС РФ поступово просуваються вперед на півдні Суджанського району. Того ж дня армія Путіна провела чергову атаку на позиції ЗСУ у районі Малої Локні.
Z-канали пишуть про те, що армія Путіна взяла під вогневий контроль наземну лінію постачання ЗСУ. Дрони ЗС РФ постійно перебувають у повітрі у цьому районі. Також, за їхніми словами, Кремль перекинув на Курщину найкращі підрозділи операторів FPV-дронів. Тим самим ворог намагається вирівняти нерівну ситуацію із дронами на Курщині, оскільки з листопада 2024 року українські дрони були єдиними господарями на цій ділянці фронту.
Також окупанти вирішили розмістити вздовж доріг системи РЕБ, щоб запобігти ударам з боку дронів ЗСУ. Артилерійські системи ворог розгорнув практично біля кордону, щоб контролювати логістику ЗСУ із Сумщини.
У Генштабі України заявили, що 5 березня ЗСУ завдали удару по командному пункту 177-го полку морпіхів у Плеховому.
В ISW підтвердили, що на Курщині діють підрозділи операторів безпілотників "Рубікон" ЗС РФ.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що тактика ЗСУ під Покровськом поставила армію Путіна у безвихідь.
Нагадаємо, аналітики розповіли про плачевний стан армії Путіна, закликавши показати ці цифри Трампу.
Останні новини
Від машин до військового обліку: Верховна Рада дозволила збирати дані про громадян у Єдиному реєстрі
15:51Міноборони оновило правила виплат сім'ям загиблих воїнів ЗСУ: що змінилося у нарахування з 1 вересня
15:16Є побоювання, що оборона Покровська бійцями ЗСУ добігає кінця: росіяни змінили тактику – Sky News
14:24"Янтар" і дрони: розвідка РФ готує нові підводні диверсії для тиску на союзників України – ЦПД
13:28Дрони пролетіли 1400 км і атакували завод "Газпрому" у Башкортостані – опубліковано відео пожежі
11:47Український дрон пошкодив комплекс "Сопка-2" у Воронезькій області – російську ППО позбавили "зору"
11:00