Російські загарбники просунулися у Торецьку та на інших ділянках фронту на Донбасі – карта DeepState
Окупанти Збройних сил Росії продовжують знищувати мирні українські міста у Донецькій області.
Зафіксовано нові поступи армії країни-агресора Російської Федерації на Донбасі. Так, ворожі сили мали локальні успіхи у Торецьку та ще поблизу кількох населених пунктів Донецької області, стверджують у ТГ-каналі OSINT-аналітики українського моніторингового проекту DeepState.
Автори проекту оприлюднили нову карту боїв, де видно локальне просування ЗС Росії.
"Російські окупанти просунулися у Торецьку, Зеленому, Петропавлівці, а також біля Воздвиженки, Баранівки та Піщаного", - пишуть спостерігачі DeepState.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що долю півночі Торецька вирішили бої за один важливий об'єкт: у ЗСУ озвучили картину боїв у місті.
Також ми інформували, що бійці ЗСУ зайшли у тил до ЗС РФ у Торецьку та підірвали багатоповерховий будинок, де ховалися російські окупанти.
Останні новини
Яковіна назвав "елемент", який "виб'є" Україна, та тоді Росія почне розсипатися за принципом доміно
09:13Не минуло й чотирьох годин від початку "путінського перемир'я", як Кремль завдав удару по Сумах
07:58Поки Путін готується до параду, ЗСУ намагаються добити ворога у Тьоткіно – ISW про бої на Курщині
07:34Зіпсувати свято Путіну: партизан з "Атеш" провів спецоперацію на території Московської області
07:33Завод у Чечні звітував про рекордний виторг щодо "джихад-машин", проте є багато питань без відповіді
07:27