"Покласти край російському терору", – Зеленський звернувся до НАТО щодо повітряних цілей РФ в Україні
З 2022 року щонайменше 17 разів ворожі безпілотники перетнули повітряний простір Румунії.

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що незабаром НАТО перегляне своє рішення щодо збиття ворожих повітряних об'єктів у небі над Україною.
Після зустрічі із генсеком НАТО Марком Рютте глава України заявив, що сподівається на позицію Альянсу щодо збивання російських об'єктів у небі над Україною, інформує ресурс FREEДОМ.
Зеленський знову згадав ситуацію з Ізраїлем, коли союзники Єрусалиму допомагають збивати ракети та дрони, які запускає Іран.
Зеленський закликає до більшої рішучості Заходу щодо збивання ракет у небі над Україною. Глава держави не бачить особливої різниці у ситуації на Близькому Сході й Україні.
У самому Пентагоні заявляють, що перехоплення російських повітряних цілей з території Польщі та Румунії - це вже "інше залучення НАТО" до війни.
Сабріна Сінгх впевнена, що Україна і сама добре справляється зі знищенням та перехопленням ракет і дронів РФ.
Ще у вересні 2024 року у Варшаві президент Польщі Дуда у розмові з главою Литви заявив про готовність Польщі збивати повітряні цілі РФ у небі над Україною.
При цьому Дуда також заявив, що у НАТО по-різному ставляться до ситуації збивання повітряних цілей РФ.
Польща часто піднімає у небо свої винищувачі під час повітряної тривоги в Україні, проте наразі не збила жодної цілі. А 4 жовтня влада Румунії виявила у дельті Дунаю уламки російського дрона-камікадзе.
У МО Румунії заявили, що вони засуджують атаки РФ на об'єкти цивільної інфраструктури України.
Раніше Dialog.UA повідомляв, що ворожий безпілотник-невидимка "С-70" збирався скинути авіабомбу, що планує, на захисників Часова Яру.
Нагадаємо, за рік механізованих атак ЗС РФ на Покровщині армія Путіна втратила мінімум п'ять дивізій.
Останні новини
Українські ветерани підкорили Oceanman Dubai: усі медалі у категорії Inspiration у збірної України
15:39Андрющенко розкрив правду, яку бояться визнати російські окупанти: "У нас мало хто це робить..."
15:01Модернізована "Герань" несе загрозу авіації України та наповнена зарубіжними комплектувальними – ГУР
11:24Зеленський на зустрічі з Віткоффом зробив важливу заяву про НАТО й Україну: "Це вже компроміс"
10:53