24 червня 2024, 15:53

"Шалений тиск", – Жданов вказав на проміжне завдання росіян перед виходом на кордони Донеччини

На Східному напрямку у рамках стратегічної мети росіяни намагаються реалізувати важливе проміжне завдання.

"Шалений тиск", – Жданов вказав на проміжне завдання росіян перед виходом на кордони Донеччини

Стратегічна мета російських окупантів - це вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей, але для її реалізації необхідно виконати одне важливе завдання. Йдеться про перерізання траси Покровськ - Костянтинівка, яка є головним джерелом забезпечення українських військ на чотирьох напрямках: Покровському, Краматорському, Курахівському та Торецькому.

Про це розповів полковник запасу ЗСУ Олег Жданов в ефірі YouTube-каналу "ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ".

Виходячи з вищесказаного, не дивно, що саме на Покровському напрямку спостерігається шалений тиск противника, де за добу буває по 45-47 атак.

На Лиманському та Сіверському напрямках росіяни воюють в іншому режимі, повідомив Жданов. Дві-три доби атакують, потім дві-три доби "відпочивають". Крім того, останнім часом активізувалася ситуація на Куп'янському фронті, де відбувається по 12-16 атак за добу.

"Росіяни намагаються тиснути на Куп'янщині з метою виходу до річки Оскіл і захоплення самого Куп'янська та залізниці, яка через нього проходить. Це потрібно їм для того, щоб з'єднатися з російськими Валуйками й отримувати звідти техніку, озброєння та боєприпаси", - зазначив військовий експерт.

За словами Жданова, незважаючи на високу інтенсивність бойових дій, сьогодні фронт більш-менш стабілізувався, оскільки особливих змін на лінії зіткнення останніми днями не відбувається. Харківщина і зовсім радує позитивними новинами. Зокрема, російські війська опинилися у вогневому оточенні на Агрегатному заводі у Вовчанську.

Автор: Дарья Александрова

Останні новини