24 червня 2024, 08:09

Bradley з легкістю розбирає ворожу бронетехніку "на запчастини": експерти оцінили плюси БМП США

ЗСУ на американських бронемашинах Bradley легко знищують ворожу бронетехніку.

Bradley з легкістю розбирає ворожу бронетехніку "на запчастини": експерти оцінили плюси БМП США

За два роки війни армія Путіна щомісяця втрачала на полі бою 150 БТР і БМП, проте вже у травні 2024 року ці цифри склали 288 бронемашин.

Журналісти з Forbes розповіли про втрати армії Путіна у бронетехніці на полі бою в Україні.

Як виявилося, за два роки війни в Україні ЗС РФ втратили занадто багато своєї бронетехніки, що були змушені брати зі складів бронемашини періоду СРСР.

Водночас у 2023 році бійці з 47-ї ОМБР отримали від США хороші зразки бронетехніки - Bradley.

На одному з нещодавніх відео можна побачити Bradley у дії на одній з ділянок фронту. БМП відпрацювала по ворожій піхоті, після чого повернулася на свою позицію. Окупанти пустили слідом FPV-дрон, який не завдав жодної шкоди бронемашині.

На відео від 2 травня можна побачити стару модель "МТ-ЛБ", яку окупанти оснастили ґратчастою бронею від дронів. Бронемашина виїхала на позиції ЗСУ. Однак назустріч виїхав Bradley, який і розібрав ворожу машину на запчастини.

Уже на початку червня два ворожі БТР-82 виїхали до позицій ЗСУ на Авдіївському напрямку. Український розвідувальний дрон виявив бронемашини, а Bradley виїхав на ударну позицію, щоб зустріти вогнем ворога.

БМП ЗСУ знищила БТР разом із піхотою, яку той перевозив.

Аналітики повідомляють, що щомісяця ЗСУ втрачають на полі бою до двох Bradley. З 2023 року було втрачено 40 таких бронемашин. Однак у травні 47-та бригада отримала ще одну партію бронемашин зі США, що дасть можливість укомплектувати ними ще одну бригаду.

Вашингтон може поставити Києву ще більше таких бронемашин, оскільки на складі у Каліфорнії без діла стоїть до 500 Bradley.

Раніше ми повідомляли, що на початку травня під Очеретиним ЗСУ за допомогою бронемашин Bradley зупинили наступ армії Путіна.

Нагадаємо, у травні у районі Новопокровського Bradley з дальньої дистанції знищив російський танк "Т-80".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини