21 червня 2024, 11:59

Армія Білорусі почала "раптову перевірку" боєготовності на кордоні з Україною

У військовому відомстві, повністю підконтрольному диктатору Лукашенку, поки роблять формальні заяви, які ні про що особливе не говорять.

Армія Білорусі почала "раптову перевірку" боєготовності на кордоні з Україною

У п'ятницю, 21 червня, білоруські військові за наказом самопроголошеного президента Олександра Лукашенка оголосили про початок "раптової перевірки" бойової готовності Збройних сил до виконання завдань за призначенням. Примітно, що ця "перевірка" відбувається у Гомельській і Брестській областях, що межують з Україною, передає Діалог.UA з посиланням на прес-службу Міноборони Білорусі.

Офіційний Мінськ повідомляє, що на першому етапі перевірки буде відпрацьовано "питання оперативного заняття призначених районів", а також видає інший офіціоз зі словами, які мають досить слабке смислове навантаження.

"Сьогодні розпочалася раптова перевірка готовності з'єднань і військових частин Збройних Сил до виконання завдань за призначенням", - стверджують у Міноборони.

Своєю чергою, українці відреагували на цю "перевірку" біля своїх кордонів із логічною настороженістю. Вони цілком резонно зазначили, що диктатор Лукашенко та підконтрольні йому силовики не просто так оголосили цей захід. Що замишляє влада Білорусі, яка не вперше влаштовує провокації біля кордонів і є, як відомо, військовими союзниками країни-агресора РФ, належить розібратися.

Нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда назвав білоруського диктатора Олександра Лукашенка "лялькою Путіна", яка дала змогу напасти на Україну з території Білорусі.

Додамо, прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян оголосив бойкот Лукашенку, звинувативши його в участі у підготовці війни у Карабасі 2020 року та підтримці Азербайджану.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини