21 червня 2024, 11:05

Спочатку навіть не повірив: боєць ЗСУ "Доктор Мом" розповів, як йому вдалося збити російську ракету з кулемета

Емоції переповнювали українського солдата: він повірив у те, що "приземлив" ворожу ракету тільки після того, як побачив її уламки.

Спочатку навіть не повірив: боєць ЗСУ "Доктор Мом" розповів, як йому вдалося збити російську ракету з кулемета

У солдата Повітряних сил ЗСУ Сергія (позивний "Доктор Мом") вийшло неймовірне: він зміг збити російську крилату ракету зі звичайного кулемета, інформують у командуванні Повітряних сил.

Ця подія сталася 12 червня, українські військові отримали сигнали про пуски ракет противника.

"Збити ворожу ракету з кулемета - завдання надзвичайно складне. Але відповідальність і розуміння того, що життя багатьох людей залежить від тебе, роблять неможливе", - каже боєць.

Варто зазначити, що до повномасштабного вторгнення ЗС РФ в Україну Сергій працював медиком, а тепер служить у складі мобільної вогневої групи ЗСУ.

"Отримавши команду "готовність", ми разом із побратимами вирушили на позицію. По рації почули, що наша мета вже близько. Кілька секунд, і ми побачили ворожу ракету, яка мчала у бік Василькова. Не вагаючись, узяв свій кулемет і відкрив вогонь по цілі. У думках було тільки одне: мушу влучити! Пустивши чергу з кулемета, побачив, що ракета почала відхилятися від курсу та знижуватися", - розповідає Доктор Мом.

Він спочатку навіть не повірив у те, що йому вдалося збити ракету з кулемета. І лише коли на власні очі побачив її уламки, зрозумів, що здійснив доволі унікальне досягнення.


Нагадаємо, під Кліщіївкою український солдат із позивним "Шокер", військовослужбовець 22-ї ОМБр ЗСУ, "задвухсотив" одразу чотирьох російських окупантів разом із командиром.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини