20 червня 2024, 12:38

Морпіхи ЗСУ почали зачистку російських військових у Харківській області – ЗМІ

Зачистка відбувалася з використанням вогнепальної зброї та гранат, які закидали у бліндаж, зрештою опорний пункт ворога було зачищено, він перейшов під контроль українських військових.

Морпіхи ЗСУ почали зачистку російських військових у Харківській області – ЗМІ

Морпіхи зі складу 36-ї окремої бригади морської піхоти ЗСУ зачистили захоплені ворожі окопи на Харківщині. Відповідне відео опублікувала прес-служба 36-ї бригади. На кадрах, знятих із дрона, показано, як військові у тісній співпраці з аеророзвідкою здійснюють зачистку ворожих окопів.

Перед цим дрони здійснювали скиди на російських військових, щоб вибити їх із позицій.

Завдяки активній роботі дронів вдалося загнати залишки ворожої піхоти у бліндажі, після чого морпіхи почали їх зачищати.

Зачистка проходила з використанням вогнепальної зброї і гранат, які закидали у бліндаж. Зрештою опорний пункт ворога був зачищений і перейшов під контроль українських військових. Велику роль в успішних наступальних діях українських військових відіграло активне використання безпілотних систем, що забезпечують своєчасне виявлення противника у тісній співпраці з піхотою.

Ця перевага дає змогу діяти більш активно, що й продемонстрували морпіхи з 36-ї окремої бригади.

Нині бригада перебуває під Вовчанськом, де здійснює штурмові дії ворожих позицій.

Крім цього, бійцям також вдається поповнювати обмінний фонд російськими військовими, які добровільно вирішують здатися у полон.

Раніше ми повідомляли, що ЗСУ заблокували окупантів на одній із забудов у Вовчанську.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини