20 червня 2024, 07:44

Під час контратаки ЗСУ відбили в окупантів Тихе: в ISW розповіли про успіхи українських бійців на Харківщині

ЗСУ під час контратаки зуміли відбити у ворожої армії РФ селище Тихе, що розташоване на схід від Вовчанська.

Під час контратаки ЗСУ відбили в окупантів Тихе: в ISW розповіли про успіхи українських бійців на Харківщині

ЗСУ під час контратаки зуміли відбити у ворожої армії РФ селище Тихе, що розташоване на схід від Вовчанська. Ба більше, аналітики з Інституту вивчення війни заявляють, що українські захисники просунулися і на інших ділянках фронту на Харківському напрямку.

Z-пабліки підтвердили інформацію про те, що армія Путіна відступила з Тихого. Ба більше, у Мережі з'явилися кадри авіаударів ПКС РФ по позиціях ЗСУ у Тихому. Аналітики з ISW проаналізували ситуацію на цій ділянці фронту за минулу добу.

Кадри з геолокацією від 10 і 18 червня також показали, що ЗСУ зуміли повернути під свій контроль райони у південній і центральній частині Стариці (південний захід від Вовчанська).

Представник Харківської групи військ полковник Юрій Повх заявив, що ЗСУ заблокували в одному з районів Вовчанська понад 10 окупантів. При цьому аналітики з ISW уже говорили про те, що на території Агрегатного заводу може перебувати до 200 окупантів як живих, так і вбитих.

18 червня противник завдав по Вовчанську авіаударів 13 керованими планувальними авіабомбами. Це свідчить про те, що найближчими днями ворог може почати новий наступ у місті.

У Генштабі України заявили, що армія Путіна продовжує бої як у самому Вовчанську, так і у районі Липців.

При цьому Z-пабліки стверджують, що українські захисники знизили темпи контратак у районі Глибокого та на південь від нього. Також російські воєнкори продовжують стверджувати, що на цю ділянку фронту Київ перекидає резерви, щоб продовжувати контратаки.

Раніше ми повідомляли, що ЗСУ заблокували окупантів на одній із забудов у Вовчанську.

Нагадаємо, цього літа армія Путіна спробує прорвати лінію фронту на Донбасі та для цієї мети зібрала всі свої резерви.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини