20 червня 2024, 07:25

"Нинішня ситуація безглузда", – республіканець Тернер закликав вдарити по РФ ракетами ATACMS

Конгресмен вважає, що Білий дім має зняти всі обмеження на застосування Україною далекобійних ракет.

"Нинішня ситуація безглузда", – республіканець Тернер закликав вдарити по РФ ракетами ATACMS

Конгресмен-республіканець Майк Тернер назвав безглуздою нинішню ситуацію, коли США передають Україні далекобійні ракети ATACMS, але забороняють використовувати їх для ударів по військових цілях на території Росії.

Про це політик розповів у коментарі "Голосу Америки".

"Я б хотів внести це (зняття обмежень - ред.) у законодавство. Нинішня ситуація просто безглузда, ми даємо їм ATACMS, але ми говоримо: ви не можете стріляти по центрах забезпечення, які підживлюють російський наступ на центральну та східну частини України, стратегічно важливі напрямки. Адміністрація схвалила використання ATACMS по території Росії на кордоні з Харківщиною, але не вглиб. Адміністрація каже, що туди стріляти не можна. Навіщо змушувати Україну воювати зі зв'язаними руками? Я великий прихильник того, щоб зняти ці обмеження та вдарити по росіянах", - сказав конгресмен.

Конгресмен-демократ Грегорі Мікс також вважає, що Київ має право атакувати будь-які військові об'єкти на російській території, з яких російська армія обстрілює Україну.

"Це не напад, це захист", - заявив політик.

Послаблення обмежень підтримує і конгресмен-республіканець Джейсон Кроу.

"Я вважаю, що необхідно надати необхідну розвідувальну, матеріальну підтримку, а також підтримку зброєю, включно з послабленням наявних обмежень", - сказав політик.

Конгресмен-республіканець Майк Лоулер додає: Україна повинна мати можливість не тільки захищатися, а й вести війну таким чином, щоб знищувати військові сили противника.

Раніше Майк Тернер звернувся до глави Пентагону Ллойда Остіна з відкритим листом, у якому закликав дозволити Україні використовувати ATACMS та іншу далекобійну зброю для ураження військових цілей на території РФ.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини