19 червня 2024, 09:45

"Уперше за всю війну було трохи шкода росіян", – Дикий переказав слова офіцера, який повернувся з Вовчанська

Ветеран АТО Євген Дикий розповів про стан російської армії у районі Вовчанська, посилаючись на слова бойового офіцера, який побував на цьому напрямку.

"Уперше за всю війну було трохи шкода росіян", – Дикий переказав слова офіцера, який повернувся з Вовчанська

Ветеран російсько-української війни, екскомандир роти батальйону "Айдар" Євген Дикий в інтерв'ю для YouTube-каналу "Сейчас" спрогнозував локальний контрнаступ України на Харківщині.

"Це цілком очікувано, щоправда, з досить скромною метою - відкинути росіян за "поребрик". На жаль, на цьому поки що все, але навіть не тому, що сил на більше у нас не вистачить, а тому що переходити російський кордон великими частинами союзники нам поки що не дозволили. Але це тільки поки що", - заявив військовий експерт.

Крім того, Дикий поділився з глядачами цікавою інформацією щодо стану російської армії у Вовчанську, пославшись на слова бойового офіцера, який прибув у тил після місяця боїв на Харківщині.

"Сам факт, що він повернувся, мені вже багато що сказав. Це командир одного з підрозділів, якими затикають дірки, коли десь дуже горить. Але там уже все догоріло та йде звичайна війна. Так от, він сказав несподівано приємні для мене речі", - заінтригував ветеран.

Виявляється, командир повідомив колезі, що вперше за всю війну йому було трохи шкода росіян, бо вони там усі "зелені", прибулі прямо з учебки. Для багатьох із них перший бій виявився останнім.

Водночас бойовий офіцер порівняв сьогоднішній російський контингент на Харківщині з тією силою, яка йшла у 2022 році. Якщо два роки тому це були добре навчені люди, яким дали неправильні розвіддані, то цим же які дані не давай, нічого не допоможе, бо вони вперше у житті взяли у руки калаш (автомат Калашникова - ред.).

"І це теж до питання про те, чи так нескінченні у Росії резерви. Ми ж бачимо, як деградує їхня армія. Швидше за все, на Харківщині йшли свіжі 300 тисяч, набір яких у березні оголосив Шойгу. Так, фізично набрати "м'ясо" вони ще здатні, але якість уже зовсім не та. І техніки було у десять разів менше, ніж у 2022 році", - сказав Дикий.Автор: Дарья Александрова

Останні новини